מי אנחנו ומה הסיפור שלנו?

הסיפור של DRESSKA  מתחיל עוד באביב שנת 2008.

חנות ראשונה נפתחת בתל אביב וחורטת על דגלה להביא אל הקהל קולקציות עם סטייל קצת אחר… אירופאי-ומזרח תיכוני משולב, סופר שיקי-אבל הכי לא המוני.

רצינו להיות מותג ‘נישה’, כזה שיבדל עצמו וידע להביא אל הקהל פריטים ולוקים מעניינים יותר ממה שרואים בכל פינת רחוב.

בעזרת עבודת קניינות מדוקדקת וייצור במהדורות מוגבלות – הצלחנו ליצור קולקציות מעודכנות תמידית עם אמירה ייחודית במפעלים האיכותיים שיש לאירופה להציע.

בכדי להמשיך ולבדל את עצמנו החלטנו ב DRESSKA גם לטפח את ליין ה- MODEST (צנוע) – בו תוכלו להבחין בחלק נכיר מהמוצרים המופיעים באתר.

עם הזמן נוספו עוד ועוד חנויות ובוטיקים בכל חלקי הארץ שנהנים לעבוד עם DRESSKA וממשיכים להתעדכן בעזרתנו בכל מה שטרנדי ומיוחד עד היום…

לאחרונה, פתחנו את שירות ה-PRIVATE LABEL  אותו אנחנו מספקים ללקוחות עסקיים המעוניינים לייצר קולקציות פרטיות עפ”י דרישה, במפעלים האירופאים המייצרים עבורנו  ובאיכות מצוינת עם זמן תגובה מהיר, משלוחים מהיום למחר כפי שדורש שוק האופנה התחרותי, ויחד עם זאת ליהנות מראש ללא דאגות ושקט נפשי.

והיום, עם שינוי האקלים הצרכני ותאוצת הסחר המקוון – תרגמנו את החזון שלנו לאתר און-ליין עדכני  ומרגש, אתר שבו כל אחת יכולה בכף ידה לרכוש את הפריט האיכותי והאופנתי שאליו היא מתחברת, פריט מושקע מחשבתית, המיוצר בסטנדרטים גבוהים ובמפעלים אירופאים עם תקנים לסחר הוגן ובלתי מנצל.

•אנחנו ב- DRESSKA.COM  מאחלים לך חווית קניה ייחודית ומהנה•

בנוסף, אנחנו כאן לכל שאלה ♥

077-5421926