מי אנחנו ומה הסיפור שלנו?

הסיפור של DressKa  מתחיל באביב של שנת 2008.

חנות ראשונה נפתחת בתל אביב וחורטת על דגלה להביא אל הקהל קולקציות עם סטייל קצת אחר… אירופאי-ומזרח תיכוני משולב, סופר שיקי, אבל הכי לא המוני.

בנינו מותג ‘נישה’, כזה שמבדל עצמו ויודע להביא אל הקהל פריטים ולוקים מעניינים יותר ושווים יותר ממה שרואים בכל פינת רחוב ובכל אתר.

בעזרת עבודת קניינות מדוקדקת וייצור במהדורות מוגבלות אנחנו מצליחים ליצור קולקציות עשירות בסטייל וצבע, מעודכנות תמידית עם אמירה ייחודית מהבדים האיכותיים שיש לאירופה להציע.

בכדי להמשיך ולבדל את עצמנו החלטנו ב DRESSKA גם לטפח את ליין ה- MODEST הקו הצנוע – בו תוכלו להבחין בחלק ניכר מהמוצרים המופיעים באתר.
אנחנו ב DRESSKA זיהנו את הדרישה לאופנה צנועה והטרנדיות שבה, וכמו תמיד נביא אותה אליכן בטופ של הטופ 

עם הזמן נוספו עוד ועוד חנויות ובוטיקים בכל חלקי הארץ שנהנים לעבוד עם DRESSKA וממשיכים להתעדכן בעזרתנו בכל מה שטרנדי ומיוחד עד היום.

לאחרונה, פתחנו את שירות ה-PRIVATE LABEL  אותו אנחנו מספקים ללקוחות עסקיים המעוניינים לייצר קולקציות פרטיות עפ”י דרישה, במפעלים האירופאים המייצרים עבורנו  ובאיכות מצוינת עם זמן תגובה מהיר, משלוחים מהיום למחר כפי שדורש שוק האופנה התחרותי, ויחד עם זאת ליהנות מראש ללא דאגות ושקט נפשי.

ובשלהי שנת 2019, עם שינוי האקלים הצרכני ותאוצת הסחר המקוון – תרגמנו את החזון שלנו לאתר און-ליין עדכני  ומרגש, אתר שבו כל אחת יכולה בכף ידה לרכוש את הפריט האיכותי והאופנתי שאליו היא מתחברת, פריט מושקע מחשבתית, המיוצר בסטנדרטים גבוהים ובמפעלים אירופאים עם תקנים לסחר הוגן ובלתי מנצל ובמחירים משתלמים ונכונים.

חשוב שתדעי: באתר זה כל הפריטים קיימים במלאי, נמצאים במרכז הלוגיסטי בתל-אביב וממתינים לשילוח מידית מרגע השלמת העסקה. 

•אנחנו, הצוות של  DRESSKA.COM  מאחלים לך חווית קניה ייחודית ומהנה•

בנוסף, אנחנו כאן לכל שאלה ♥

077-5421926 / 054-2252626